Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

lek. med. Paweł Kajfosz

O mnie

Lek. med. Paweł Kajfosz: specjalista gastroenterologii; specjalista chorób wewnętrznychLek. med. Paweł Kajfosz: specjalista gastroenterologii; specjalista chorób wewnętrznychJestem absolwentem Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Uzyskałem tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a następnie specjalisty gastroenterologa. Doświadczenie zawodowe w zakresie chorób wewnętrznych i gastroenterologii zdobywałam Oddziale Chorób Wewnętrznych Vito-Med W Gliwicach jako asystent, a szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Klinice Gastroenterologii w Katowicach.

Od 2015r. jestem Kierownikiem najdłużej działającej i wykonującej największą liczbę badań endoskopowych Pracowni Endoskopii w Gliwicach, w Szpitalu VitoMed. Od 2019 r prowadzę ministerialny program badań przesiewowych w kierunku wczesnego wykrywania raka jelita grubego.

Biorę udział w zjazdach i konferencjach naukowych zarówno krajowych jak i zagranicznych uaktualniając wiedzę medyczną, głównie z zakresu gastroenterologii i chorób wewnętrznych.


Cennik:

Konsultacja gastrologiczna/ internistyczna - 250 zł

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?